"Zawodowo PLUS"

Przedmiotem projektu: "Zawodowo PLUS – wzmocnienie kształcenia zawodowego szansą na samodzielność niepełnosprawnych w dorosłym życiu", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 9.2. Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego jest: zdanie egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe oraz pomoc w włączeniu uczniów naszej szkoły w rynek pracy.

W ramach projektu młodzież uczestnicy w zajęciach:

- z języka angielskiego,

- informatyki,

- przedmiotów zawodowych,

- orientacji zawodowej,

- komunikacji społecznej,

- sztuki.

Do dyspozycji uczestników pozostaje rehabilitant, psycholog i logopeda. Uczniowie uczestniczący w projekcie wezmą udział w wizytach studyjnych u pracodawców, 3-dniowej wycieczce, wycieczkach po Łodzi. Wszystkie te atrakcje są bezpłatne dla uczestników podobnie jak obiady, które serwowane są w czasie trwania zajęć. Jeśli chcesz się do nas przyłączyć i skorzystać z szerokiego wachlarza przygotowanych dla Ciebie ofert pobierz zamieszczone poniżej karty zgłoszeniowe i oddaj je w sekretariacie szkoły.

Bądź Europejczykiem ! Czekamy dla Ciebie !!