Ogłoszenie o naborze uczestników projektu

Od 10 września 2011 r. trwa nabór uczniów do projektu europejskiego:  „Zwiększenie kompetencji społecznych i zawodowych uczniów”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Uczniowie zainteresowani uczestnictwem w zajęciach projektu winni pobrać i wypełnić  formularz zgłoszenia   i złożyć go u szkolnego koordynatora projektu p. Andrzeja Konarczaka. Wyniki rekrutacji będą zamieszczone na szkolnej tablicy ogłoszeń na początku października 2011 r.

Uczestnikiem projektu może zostać uczeń, który spełnia przynajmniej 2 z wymienionych warunków:

- posiada orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego,

- pochodzi z rodziny o trudnej sytuacji materialnej lub/ i rodziny patologicznej,

- deklaruje chęć przystąpienia do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe,

- jego stan zdrowia utrudnia edukację,

- wymaga wsparcia psychologiczno – pedagogicznego.