Ogłoszenie o rekrutacji prowadzących zajęcia

Od 10 września 2011 r. trwa nabór osób prowadzących zajęcia w projekcie europejskim:  „Zwiększenie kompetencji społecznych i zawodowych uczniów”, współfinansowanym przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Zajęcia będą prowadzone na terenie placówki. Zainteresowani uczestnictwem w programie winni pobrać i wypełnić formularz: ankieta zgłoszeniowa do programu  i złożyć u szkolnego koordynatora projektu p. Andrzeja Konarczaka. O wynikach rekrutacji uczestnicy programu zostaną powiadomieni drogą elektroniczną.

Od każdego z prowadzących wymagane są kwalifikacje z zakresu oligofrenopedagogiki. Ponadto prowadzący, w zależności od rodzaju zajęć, powinien legitymować się wykształceniem z zakresu:

1. Doradztwa zawodowego,

2. Psychologiczno – pedagogicznego,

3. Informatycznego,

4. Wychowania fizycznego,

5. Kierunku zawodowego objętego projektem:

- kucharz małej gastronomii,

- krawiec.

- piekarz,

- cukiernik,

- operator maszyn w przemyśle włókienniczym,

- malarz – tapeciarz,

- przysposobienie do pracy.