Wigilia z RELAX - em

14 grudnia 2011 r. nauczyciele – uczestnicy projektu „Zwiększenie kompetencji społecznych i zawodowych uczniów” uczestniczyli w spotkaniu wigilijnym zorganizowanym przez lidera projektu firmę  RELAX. Spotkanie przebiegało w uroczystym i świątecznym nastroju. Połączone było ze szkoleniem, podczas którego zostały  zaprezentowane ZASADY ROWNOŚCI SZANS KOBIET I MĘŻCZYZN W PROJEKTACH PROGRAMU OPERACYJNEGO KAPITAŁ LUDZKI. Dodatkowo, każdy uczestnik otrzymał materiały szkoleniowe w postaci poradnika.

Uczestnicy projektu oprócz degustacji świątecznych potraw mieli również okazję "pooddychać" w grocie solnej, która do złudzenia przypomina jaskinię solną. Seans poprawił wszystkim samopoczucie, zrelaksował i wyciszył, co dało się zauważyć podczas śpiewania kolęd. Śpiewaliśmy najpiękniejsze polskie kolędy przy akompaniamencie skrzypcowym.  W trakcie kolędowania każdy mógł popisać się swoimi zdolnościami manualnymi. Gospodarze spotkania zorganizowali konkurs wykonania najładniejszej gwiazdki choinkowej. Niektórzy musieli skorzystać z podpowiedzi, ale byli też i tacy, którym zrobienie gwiazdki choinkowej nie sprawiało trudności. Konkurs był połączony z nagrodami. Autorki najpiękniejszych gwiazdek otrzymały sole kąpielowe.