Sukces naszej uczennicy w konkursie "Kultura Bezpieczeństwa"

Kamila Langa z klasy III hotelarz i Aleksandra Sułkowska z klasy III dziewiarz/hotelarz wzięły udział w II Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Kultura Bezpieczeństwa”, organizowanym przez Okręgowy Inspektorat Pracy.

Konkurs był adresowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych o profilu zawodowym z terenu województwa łódzkiego.

Celem konkursu było popularyzowanie wśród uczniów wiedzy z zakresu podstawowych przepisów prawnej ochrony pracy oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Rozstrzygnięcie konkursu miało miejsce 7 listopada 2013 r. w siedzibie Państwowej Inspekcji Pracy Odział w Łodzi na al. T. Kościuszki 123. Praca plastyczna Kamili Langi, przedstawiająca zasady udzielania pierwszej pomocy została nagrodzona wyróżnieniem i umieszczona w limitowanej serii kalendarzy na przyszły rok. Aleksandra Sułkowska otrzymała list gratulacyjny od Okręgowego Inspektora Pracy Pana Andrzeja Świderskiego.