Dni otwarte 2014

Krawiec, kucharz, hotelarz, a może dziewiarz ….  na co postawić?  To najczęstsze dylematy stojących przed decyzją wyboru dalszego kierunku kształcenia.

„Dni otwarte” w szkole to doskonała okazja do zapoznania się z możliwościami placówki.

Ci, którzy chceli dowiedzieć się wielu ciekawych inormacji związanych z zawodem i bliżej poznać naszą szkołę mieli okazję podczas tegorocznych „Dni otwartych”.
    Wśród atrakcji było m.in. wystąpienie kabaretu TuTam,  pokaz mody kierunków odzieżowych, prezentacja z degustacją kierunków gastronomicznych.Można było także zwiedzić szkołę i porozmawiać z jej uczniami.
    Po raz kolejny całość przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Nasi uczniowie z dumą zaprezentowali zawody, które cieszą się powodzeniem na rynku pracy. Doskonale oddali atmosferę panującą w naszej szkole. Swoją postawą i dojrzałością dali wiele do myślenia zaproszonym gościom. Po raz kolejny potwierdzili,  że warto inwestować w naukę, że to najwyżej oprocentowane obligacje, które zapewniają lepszą przyszłość.