XIV Ogólnopolskie Seminarium Studenckie

W tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu TEXTIL-2014 organizowanego przez Politechnikę Łódzką nasza szkoła zaproponowała kolekcję odzieżową pod hasłem: „Gra w kolory”. Jej autorami byli uczniowie klas drugich i trzecich kierunków: krawiec i operator maszyn w przemyśle włókienniczym.

Kolekcja obejmowała 14 modeli użytkowych, całodziennych i wizytowych, w kolorach białym, czarnym i czerwonym z wykorzystaniem niecodziennego połączenia dzianin i tkanin skóropodobnych z koronką.

Kolekcję zaprezentowali uczniowie – modelki i modele. Występ naszej szkoły w tegorocznej edycji TEXTIL-2014 nagrodzono III miejscem.

Dodatkowo wystawiliśmy kolekcję na manekinach pt: „A z nieba kapie deszcz …”, która w konkursie zajęła II miejsce.