Czas na zdrowie

Udało się!!!  Było czadowo!!!

Dnia 10 maja  w parafii Dobrego Pasterza zorganizowany został Piknik Wdzięczności za Świętego Jana Pawła II. Podczas pikniku wystawiono spektakl "Pan wezwał Cię Karolu" specjalnie napisany na tę okazję.

Nasza szkoła  wzięła udział w tym pikniku organizując stoisko, na którym  młodzież propagowała zdrowy styl życia w ramach projektu „Czas na zdrowie”.

Można było posmakować  wieloziarnistego chlebka upieczonego podczas zajęć,  przez uczniów kierunku piekarz. Nasi kucharze przygotowali sałatki, mini kanapeczki i kotleciki z kaszy gryczanej. Stoisko cieszyło się dużym powodzeniem wśród gości  pikniku. Na naszym ekologicznym „straganie” można było zaopatrzyć się również w wyroby  wytwarzane przez uczniów kierunków odzieżowych podczas zajęć praktycznych: komplety pościelowe, obrusy, skarpety, rajstopy i przeróżne prace plastyczne.

Piknik połączono z projekcją filmów z pakietu „Śmietnik w mojej głowie” propagujących zdrowy tryb życia, oraz grami i zabawami  sportowymi.

Festyn był okazją dla młodzieży szkolnej jak i okolicznych mieszkańców do wspólnego spędzenia czasu,  zabawy i świętowania.