Dni otwarte 2017

W dniach 14-18 marca 2017 roku w naszej szkole odbyły się "Dni otwarte". Gimnazjalistom w artystyczny sposób zostały zaprezentowane  kierunki zawodowe w których kształci się młodzież naszej szkoły. A od września 2017 r. będzie ich aż 11! ( krawiec, operator maszyn w przemyśle włókienniczym, pracownik pomocniczy obsługi hotelowej, kucharz, cukiernik, piekarz, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, blacharz samochodowy, lakiernik, sprzedawca i  mechanik- monter maszyn i urządzeń).

Przyszli adepci naszych kierunków zawodowych mogli poznać przedsmak  pracy zawodowej. Pod czujnym okiem naszych uczniów i nauczycieli piekli bułeczki z serem, projektowali i wytwarzali skarpetki, przyszywali guziki, ważyli, obsługiwali kasę fiskalną, brali czynny udział w zajęciach praktycznych różnych kierunków zawodowych.