Jesteś tu: Strona główna » Zawody » Zasadnicza Szkola Zawodowa nr 24

Szkoła 3 letnia, na podbudowie gimnazjum.

W trzyletnim okresie nauczania uczeń zdobywa wiedzę z przedmiotów:

ogólnokształcących: język polski, język obcy, matematyka, fizyka i astronomia, historia, wiedza o społeczeństwie, geografia z ochroną i kształtowaniem środowiska, technologia informacyjna, wychowanie fizyczne, przysposobienie obronne, wychowanie do życia w rodzinie, religia

zawodowych: w zależności od wybranego zawodu

Teoretyczną wiedzę ogólnokształcącą i zawodową młodzież zdobywa w doskonale wyposażonych pracowniach przedmiotowych.

Zajęcia praktyczne - młodzież zdobywa wiedzę praktyczną i kształci kompetencje zawodowe. Zajęcia realizowane są w specjalistycznych pracowniach Laboratorium Szkolnego na terenie szkoły oraz w wielu zakładach przemysłowych Łodzi: Zakłady Przemysłu Cukierniczego UNITOP OPTIMA, Produkcyjno - Handlowa Spółdzielnia Spożywców, Piekarnia Elżbiety Wojciechowskiej, Firma Boss, Zespół Szkół Specjalnych nr 5, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 6, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 4, Przedsiębiorstwo Usług Hotelarskich, Spółdzielnia Elektrotechniczna „POKÓJ”, Wytwórnia Urządzeń Komunalnych WUKO S. A., Firma Poziom – Usługi Gastronomiczne, Restauracja „Art Deco”.