Jesteś tu: Strona główna » Zawody » Zasadnicza Szkola Zawodowa nr 24

Szkoła 3 letnia, na podbudowie gimnazjum.

W trzyletnim okresie nauczania uczeń zdobywa wiedzę z przedmiotów:

- ogólnokształcących: język polski, język obcy, matematyka, fizyka i astronomia, historia, wiedza o społeczeństwie, geografia z ochroną i kształtowaniem środowiska, technologia informacyjna, wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa, wychowanie do życia w rodzinie, religia

- zawodowych: w zależności od wybranego zawodu teoretyczną wiedzę ogólnokształcącą i zawodową młodzież zdobywa w doskonale wyposażonych pracowniach przedmiotowych.

- zajęcia praktyczne- młodzież zdobywa wiedzę praktyczną i kształci kompetencje zawodowe. Zajęcia realizowane są w specjalistycznych pracowniach Laboratorium Szkolnego na terenie szkoły oraz w wielu zakładach przemysłowych Łodzi:
- Zakłady Przemysłu Cukierniczego UNITOP-OPTIMA,
- Przedsiębiorstwo Usług Hotelarskich PUH Sp. z o.o.

- Carrefour Polska Spółka z o.o.

- Restauracje, Alex-Paweł Leńczuk.

- Restauracje, Centovini Polska Spółka z o.o.

- Myślę więc jem P.H.U.

- B&B HOTEL

- ARCHE Spółka z o.o. Hotel TOBACO

- NoBoHotel
- SUM POLAND Spółka z o.o.

- Zespół Szkół Samochodowych

- Zespół Szkół Specjalnych nr 4