Szkolne prezentacje

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2021/2022

Każdego roku DNI OTWARTE w naszej szkole cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno wśród uczniów szkół podstawowych, potencjalnych kandydatów do nauki zawodu, jak i ich rodziców. Cieszyli się również nasi uczniowie, ponieważ mogli spotkać swoich młodszych kolegów, nauczycieli z poprzedniego etapu kształcenia i pochwalić się swoimi talentami i osiągnięciami. Z uwagi na pandemię COVID-19 organizacja DNI OTWARTYCH, w formie klasycznej jest niemożliwa, ale uczniowie klas kończących szkół podstawowych, bez względu na rygory i obostrzenia będą musieli zdecydować co dalej …  Dlatego też proponujemy WIRTUALNY SPACER PO SZKOLE.  Każdy znajdzie tam szeroką ofertę edukacyjną naszej placówki.

Po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym w dniach 19 – 30 kwietnia 2021 r. istnieje również możliwość spotkań indywidualnych dla przyszłych uczniów i ich rodziców: (kontakt telefoniczny 42 657 16 53)

Czytaj więcej o: REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2021/2022