Jesteś tu: Strona główna

No i stało się dziś szkolny dzwonek obwieścił koniec wakacji.  Jedni się cieszą drudzy polubili wakacyjne lenistwo  - witamy wszystkich!!!

Szczególnie ciepło witamy uczniów klas pierwszych. U nas jest naprawdę fajnie… Laughing

„…chodzę do szkoły, różne stopnie zbieram: szóstki i piątki i jedynki nieraz …”.  Jak zwykle będzie na pewno dużo pracy i wyzwań,  mam nadzieję, że ciężka praca przyniesie wiele radości i zadowolenia.

Drodzy uczniowie pamiętajcie, że był taki dzień w historii naszego kraju, że dzwonek nie zdzwonił - wybuchła wojna. Pomyślcie o tym co mówiła p. Dyrektor nawiązując do słów gen. Ścibor-Rylskiego, doceniajcie to, że żyjecie w tak wspaniałym i wolnym kraju,

i „…  całe szczęście, że nie wiecie, co to jest przelewać krew za wolność ...”.

Życzymy wielu sukcesów w nowym roku szkolnym!!!