Najpiękniejsza ozdoba na choinkę

Dnia 13 stycznia 2022r.  w Szkole Specjalnej Przysposabiającej do Pracy nr 2 odbyło się podsumowanie konkursu pt.” Najpiękniejsza ozdoba na choinkę” zorganizowanego przez nauczycielkę Annę Wawrzyniak. W konkursie wzięło udział 6 klas. Wszyscy wykonali fantastyczne ozdoby- girlandy, pierniki, rozety, gwiazdki, haftowane bombki, ozdoby z włóczki i masy solnej, a także z drewna. Najpierw jednak wykonaliśmy wspólnymi siłami dwumetrową choinkę, z malowanych na złoto, szyszek sosnowych i śmiało możemy pochwalić się wspaniałym efektem wspólnej pracy.

Były nagrody i dyplomy, które wręczyła p. dyrektor szkoły Iwona Kowalska. Wykonane prace były tak piękne, że wszystkie klasy otrzymały pierwsze miejsca.