Konkurs krawiecki

W dniu 27 maja 2011 r. odbył się IV Międzyszkolny Konkurs „Najlepszy/a w zawodzie krawieckim”. Tegorocznymi uczestnikami konkursu byli uczniowie klas drugich i trzecich szkół: Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego REYMONTÓWKA, Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 4 , Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego nr 3 im M. Grzegorzewskiej, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 12, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 12 w Łodzi.

Zadanie tegorocznej edycji miało na celu przygotowanie uczniów do kolejnej sesji egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe. Przedmiotem konkursu był montaż elementów rękawa zgodnie z dokumentacją techniczną, którą każdy z uczestników miał do własnej dyspozycji.

Jury konkursowe w składzie: p.p. H. Walczak – Zespół Szkół Zawodowych nr 2 ,  M. Michalak z ŁCDNiKP,  A. Borowik – Zespół Szkół Zawodowych nr 2, J. Nowicka – Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 2, A. Sudecka – Miejski Ośrodek Wychowawczy nr 3 przyznało:

I  miejsce - Joanna Patynowska -  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 12 w Łodzi

II miejsce  – Katarzyna Lankiewicz -  Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 2 w Łodzi,

III miejsce – Katarzyna Wróbel  -  Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Łodzi.

wszyscy uczestnicy otrzymali cenne nagrody, upominki i dyplomy