Koniec roku szkolnego 2010/2011

„Prawdziwie wielkim jest ten człowiek, który chce się czegoś nauczyć”

Jan Paweł II

Kolejny rok szkolny za nami... Nadszedł zasłużony odpoczynek zarówno dla uczniów jak i dla nauczycieli. 22 czerwca 2011 r. odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów oraz nagród za ciężką całoroczną pracę. Na korytarzach szkolnych radość, bieganie z kwiatami i wszechobecny luz ...

Na upragnione wakacje część naszych uczniów wyjedzie już 11 lipca. Pod opieką nauczycieli będą odpoczywać na 2-tygodniowym obozie w Węgierskiej Górce, malowniczej miejscowości położonej niedaleko Żywca. Trochę im zazdrościmy wyjazdu, ale przecież nie wszyscy mogą wyjechać.

Ci, którzy nie wyjadą, mogą skorzystać z wielu imprez kulturalnych organizowanych w mieście np.: wraz z początkiem wakacji rusza trzecia edycja programu "Trener Osiedlowy". Chętni od poniedziałku do piątku, przez 5 godzin dziennie będą mogli uczestniczyć w różnych zajęciach sportowo-rekreacyjnych, np. pograć w piłkę czy koszykówkę pod okiem doświadczonego instruktora. Więcej na stronie http://www.mmlodz.pl/370519/2011/5/9/wakacje--w-lodzi-rusza-trzecia-edycja-programu-trener-osiedlowy?category=sport

Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy udanych i słonecznych wakacji.