Jesień w moim mieście

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie fotograficznym "Jesień w moim mieście", organizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 im. J. Korczaka w Łodzi.

Do konkursu swoje prace zgłosiło  6 uczniów. Przygotowali zdjęcia techniką cyfrową, których motywem przewodnim była jesień. Zdjęcia były bardzo ładne i pomysłowe. Konrad Kowalczyk z klasy III hot. sfotografował kolegę „stojącego na głowie”, na tle jesiennych uroków parku i zajął III miejsce w silnej konkurencji. W nagrodę otrzymał dyplom, USB pendrive i słodki dodatek.

Równolegle z konkursem fotograficznym odbywał się konkurs plastyczny „Barwy jesieni”.  Udział w nim wzięło również 6 uczniów naszej szkoły. Barwne i oryginalne prace zachwyciły jury. Z 70  zgłoszonych do konkursu prac komisja konkursowa najwyżej nagodziła prace ucznia naszej szkoły: Szymona Jaskułowskiego z kl. III a pz. Uczeń otrzymał dyplom, album „Malujemy pejzaże i krajobrazy”, oraz ozdobne artykuły papiernicze.

Nauczycielki nadzorujące prace uczniów otrzymały dyplomy,  zestaw pędzli do malowania i album do zdjęć.