VII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

Już po raz siódmy zorganizowaliśmy  Międzyszkolny  Integracyjny Konkurs Recytatorski , w którym wzięło udział 8 szkół. W tym roku przebiegał on pod hasłem  „Moje łódzkie dzieciństwo, moja łódzka młodość”. Największą popularnością cieszyły się wiersze się łódzkiego poety Juliana Tuwima. ale nie zabrakło też wierszy znanych  z dzieciństwa takich jak „Kaczka dziwaczka”, czy „Na tapczanie siedzi leń”.

Jury przyznało nagrody w trzech kategoriach. Wśród uczniów szkół podstawowych zwyciężyła Anna Tupicz z ZSS nr 3, najlepszą gimnazjalistką  okazała się Ewa Kowalczyk z ZSS nr 6, a I miejsce spośród uczniów szkół ponadgimnazjalnych zajęła uczennica naszej szkoły Anna Wągrowska.

Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy i atrakcyjne nagrody rzeczowe: telefony komórkowe, odtwarzacze mp-3, pen drivy, książki i plecaki, a wszyscy uczestnicy drobne upominki i słodycze.