Rajd po wzniesieniach łódzkich

Szkolny Klub Turystyczny "Stonoga" kolejny raz wyruszył na pieszą wędrówkę w październikowy, sobotni poranek. Rajd rozpoczynaliśmy w tym samym miejscu jak poprzednio, ale pani przewodniczka poprowadziła nas tym razem inna trasą. Mieliśmy okazję podziwiać pięknie odnowiony dworek w Byszewach, w którym mieszkał kiedyś Jarosław Iwaszkiewicz oraz park dworski  ze starym dębem zwanym  ‘Jarosław ’ o ponad 6-metrowym obwodzie.

Na trasie rajdu humory wszystkim dopisywały tym bardziej, że było słonecznie i ciepło. Po pokonaniu całej trasy - w Skoszewach - na wszystkich czekał przepyszny żurek i kiełbaski z grilla. A później każdy uczestnik miał okazję spróbować swych sił w konkursach sprawnościowych. Wielka frajdę sprawiły nam nagrody i puchar zdobyty dla szkoły. Aż żal było wracać...