Koniec roku szkolnego 2012/2013

28.06.2013 r. w całej Polsce uroczyście zakończono rok szkolny 2012/13. Nadszedł zasłużony odpoczynek zarówno dla uczniów jak i dla nauczycieli.

W naszej szkole już od rana na korytarzach szkolnych galowe stroje, radość, bieganie z kwiatami i wszechobecny luz ....

Najlepsi uczniowie za ciężką całoroczną pracę otrzymali świadectwa z rąk Pani Dyrektor na sali gimnastycznej, w obecności swoich kolegów, koleżanek, rodziców i zaproszonych gości.

Wzorem lat ubiegłych, za wybitne osiągnięcia w nauce i nie tylko ... , zostały wręczone nagrody książkowe, upominki, stypendia uczniowskie.  Na zakończenie Pani Dyrektor w ciepłych słowach zwróciła się do wszystkich uczniów z życzeniami udanych wakacji.
Dołączamy się do życzeń Pani Dyrektor, nagrodzonym serdecznie gratulujemy i wszystkim życzymy radosnych i bezpiecznych wakacji.