Poznaj swoje prawa w pracy

W pierwszych dniach drugiego semestru, a dokładnie  5 lutego 2014 r. w Okręgowym Inspektoracie Pracy w Łodzi odbył się etap regionalny Ogólnopolskiego konkursu wiedzy o prawie pracy dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych „Poznaj swoje prawa w pracy”.

Konkurs miał na celu popularyzację wiedzy z zakresu prawa pracy wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

W tym etapie brało udział  39 uczniów reprezentujących 21 szkół z terenu województwa łódzkiego, którzy zostali wyłonieni w trakcie szkolnych eliminacji. Nie zabrakło również naszej szkoły, którą reprezentowali uczniowie: Weronika Domagał i Kamil First. Uczestnicy etapu regionalnego rozwiązali test zawierający 35 pytań. Po sprawdzeniu wyników przez Okręgową Komisję Konkursową  konieczna była dogrywka, która wyłoniła laureatów i zarazem reprezentantów województwa łódzkiego w etapie centralnym konkursu.

Okręgowy Inspektor Pracy w Łodzi Andrzej Świderski wręczył laureatom nagrody i  dyplomy, dla wszystkich uczestników konkursu upominki. Nasza szkoła za udział w etapie regionalnym również została wyróżniona dyplomem.