Najładniejsza kartka świąteczna

Podczas apelu w dniu 1.12. 2015 r. został ogłoszony konkurs organizowany przez p. Piasny dotyczący najładniejszej kartki świątecznej z życzeniami w języku angielskim. Informacja dotycząca konkursu w formie plakatów wykonanych przez Justynę Cichosz, Martynę Kowalską, Aleksandę Lindner oraz Sebastiana Lewińskiego wisiała na korytarzach szkolnych.

Prace uczniów wpływały do dnia 18.12.2015 r. Zanim nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu w dniu 21.12.2015 r. podczas apelu świątecznego, komisja, w skład której wchodziły: p. Sławomira Kopycka, p. Emilia Wolska oraz p. Magdalena Piasny po burzliwych naradach zdecydowała o wygranych. Panie brały pod uwagę: poprawność życzeń w języku angielskim, wygląd estetyczny oraz pomysł wykonania pracy.

Wygrani:

1 miejsce  - Justyna Cichosz z kl. 3a

2 miejsce - Aleksandra Sułkowska z kl. 3c

3 miejsce - Tomasz Cłapka z kl. 3b

Na wyróżnienie zasłużyli:

Jakub Jadczak, Monika Mikiciuk i Justyna Wojciechowska z kl. 1Pz2

Damian Górecki i Justyna Jagiełło z kl. 3b.

Uczniowie otrzymali gadżety ufundowane przez wydawnictwo Oxford University Press oraz słodycze. Dodatkowo uczennica Justyna Cichosz za zajęcie pierwszego miejsca otrzymała nagrodę główną - słownik polsko-angielski.

Wszystkim biorącym udział uczniom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnej edycji konkursu w przyszłym roku