Najładniej udekorowana pracownia

W dniu 21.12.2015 r. został rozstrzygnięty konkurs bożonarodzeniowy na najładniej udekorowaną pracownię.

Przez okres dwóch tygodni wszyscy uczniowie aktywnie uczestniczyli w konkursie starając się, aby to właśnie ich pracownia zajęła upragnione pierwsze miejsce.

Komisja po długim namyśle zdecydowała, iż:

I miejsce zajęła klasa 2a, która bardzo starannie przygotowała swoją klasę pod opieką p. Małgorzaty Olejniczak.

II miejsce zajęły klasy 3c i 3a.

III miejsce zajęły klasy 3b i 1c.

Warto zauważyć, iż pracownie udekorowane przez uczniów ze Szkoły Przysposabiającej do Pracy, zasłużyły na wyróżnienia ze względu na swój oryginalny wystrój i efekt końcowy.

Wszystkie nagrodzone klasy otrzymały słodycze i owoce.

Uczniowie ze zwycięskiej klasy w ramach nagrody za zajęcie pierwszego miejsca pójdą do kina na dowolnie wybrany seans filmowy.

Wszystkim biorącym udział uczniom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnej edycji konkursu w przyszłym roku.