Konkurs Gastronomiczny dla Pz 2016

Dnia 26 października w naszej szkole gościliśmy uczestników III Międzyszkolnego Konkursu Gastronomicznego dla Szkół Przysposabiających do Pracy. Tytuł tegorocznych zmagań to „Ziołowo – warzywna przygoda”. Konkurs cieszy się dużą popularnością. Przyjechała do nas młodzież z całego województwa m. in. z Łowicza, Łęczycy, Kutna, Stemplewa, Działoszyna, Pabianic oraz z Łodzi. Uczestnicy mieli do wykonania dwie prace konkursowe: sałatkę warzywną oraz pracę plastyczną z użyciem skrawków materiałów pt. „Jesienne drzewa”. Jury miało bardzo duży problem by nagrodzić tych najlepszych, ponieważ wszystkie prace były fantastyczne.

Dziękujemy młodzieży za wspaniałą zabawę i zapraszamy do nas za rok, na kolejną edycję konkursu.