Andrzejki 2016

W dniu 25 listopada - Andrzejki w naszej szkole .
Jak co roku dzień ten obfitował w wiele atrakcji.
Już od rana czekała na nas wróżka, która przepowiadała nam naszą przyszłość za przysłowiową „darmochę”. Każdy dostał swojego Anioła Stróża. Jedni wyciągnęli Anioła Wtajemniczenia, inni Radości, Uzdrowienia czy Milczenia. Następnie uczniowie przelewali wosk, a z powstałych figur wróżka czytała, co komu jest pisane w przyszłości. Potem wychowankowie mogli wyciągnąć jedną specjalną kartę , która podpowiadała, jak rozwiązać dotychczasowe problemy, nie tylko związane z miłością. Były też ciastka z wróżbami, konkursy i orzeźwiające napoje, które okazały się zbawienne w przerwach między tańcami.
      Ci, którzy nie mieli ochoty na wróżby mogli spędzić ten czas w pracowni komputerowej lub na sali gimnastycznej pod czujnym okiem nauczycieli i trenerów.
Jednak wszystko co dobre szybko się kończy, i tak skończył się andrzejkowy dzień obfitujący w liczne atrakcje i wrażenia
.