Przyrzeczenie 2017

20 października 2017 r. kolejny rocznik uczniów klas pierwszych w obliczu sztandaru naszej szkoły ślubował być wzorowym uczniem …

Ta uroczystość od wielu lat należy już do tradycji naszej placówki. Uczestniczy w niej cała społeczność szkolna, rodzice, dyrektorzy zaprzyjaźnionych szkół, ośrodków szkolno-wychowawczych oraz przedstawiciele zakładów pracy.  Podczas przyrzeczenia wszystkim udzieliła się podniosła atmosfera. Było wiele wzruszeń i mocnych postanowień. Dla rozluźnienia atmosfery uroczystość zakończono inscenizacją współczesnej wersji Pana Tadeusza, którą zaprezentowali członkowie szkolnego kabaretu „TuTam”.  Nie zapomniano też o podtrzymaniu dobrej energii i wszystkich poczęstowano wyrobami naszych cukierników i kucharzy. Wspólne spotkanie integracyjne zakończyło się doskonałymi humorami.