Z hali Arena

Po szkole tez nie ma czasu na nudę. Oprócz udziału w wielu kołach zainteresowań i projektach z Unii Europejskiej uczestniczymy w wycieczkach i imprezach. Ostatnio – dnia 20.01.2010 r otrzymaliśmy potężną dawkę patriotyzmu. Klub siatkarski PGE Skra Bełchatów podarował uczniom naszej szkoły bezpłatne bilety na mecz w lidze mistrzów z hiszpańskim zespołem CAI TERVEL. Odbył się on w łódzkiej hali Arena, przy komplecie publiczności 12 tys. i zakończył wynikiem 3:0 dla Skry.  Przez cały czas trwania meczu nie żałowaliśmy gardeł ani rąk. Tumult i wrzawa towarzyszyły siatkarzom aż do ostatniego zagrania. Poza radością ze zwycieństwa polskiej drużyny ogromną frajdę sprawiło nam oglądanie najlepszych siatkarzy Europy: Piotra Gacka, Daniel  Plińskiego, Marcina Możdżonka, Bartosza Kurka i wielu innych. Damska część widowni szalała gdy serwował Mariusz Wlazły.

Jeszcze raz dziękujemy prezesowi SKRY Bełchatów za możliwość przeżycia tak wspaniałych chwil i prosimy o jeszcze. Na pewno zostaniemy  wiernymi kibicami tego klubu.