Dni otwarte 2010

Tegoroczne Dni Otwarte w naszej szkole odbyły się w dniach 16 -20 marca.

Za oknami było jeszcze szaro, smutno i zimowo. U nas natomiast jest bajecznie kolorowo i ciepło. A to za sprawą nowej kolekcji krawiecko - dziewiarskiej pod znaczącym tytułem "My się wiosny nie boimy".

Również w tym roku z okazji "Dni otwartych" szkolny kabaret TuTam przygotował specjalny program artystyczny. Był to pokaz wyjątkowych modeli - modeli uczniów, których można spotkać w naszej szkole.

Zaprezentowaliśmy m.in.: Diablicę anielską, Dymiarza kłębiastego, Milczoducha mumiastego, Śpiocha spóźnialskiego, i innych. Było na kogo popatrzeć, oj było. Komentarze słowne opisywały w krzywym zwierciadle nasze cechy "wyróżniające" - nas samych. Śmiech i oklaski widzów były dowodem trafności wyboru i opisu modeli. Nic dziwnego, bo przecież nasza szkoła to my - uczniowie, a wśród uczniów modeli nie brakuje ....