Lekcja w Castoramie

Dnia 7 czerwca 2019 r. grupa 17 uczniów ze Szkoły Przysposabiającej do Pracy wybrała się do Castoramy na zajęcia stolarskie pt. "Majsterkowo". Zajęcia prowadził bardzo wyrozumiały i kompetentny pan Eligiusz - pracownik Castoramy. Było dużo skupienia, fascynacji i zabawy. Część z uczniów zbijała skrzynkę na drobiazgi, inni skręcali i kleili drewniany pociąg. Zajęcia były bardzo ciekawe, inne niż w szkole.
     Wszyscy pracowali wytrwale przy dwóch wielkich stołach na terenie sklepu. Co chwilę ktoś z klientów Castoramy zaglądał nam przez ramię. Wokół nas rozlegał się głośny i rytmiczny odgłos młotków. Zajęcia się wszystkim podobały. Z pewnością z zajęć jeszcze skorzystamy w przyszłym roku.