Przyrzeczenie 2019

„Przyrzekamy uroczyście w obliczu sztandaru naszej szkoły i godła Rzeczypospolitej Polskiej być wzorowym uczniem …”

- te słowa zostały wypowiedziane dziś przez uczniów klas pierwszych w obliczu sztandaru naszej szkoły, dyrektora placówki, nauczycieli i zaproszonych gości.

Serdecznie witamy pierwszoklasistów w naszej społeczności szkolnej UśmiechJesteśmy przekonani, że od dziś, po uroczystym przyrzeczeniu będziecie godnie wypełniać obowiązki ucznia.  Pamiętajcie, że nie jesteście sami. My starsi koledzy służymy pomocą. Życzymy Wam satysfakcji ze zdobywanej wiedzy i nabywanych umiejętności potrzebnych do wykonywania pracy zawodowej.

Uroczystość zakończył występ kółka teatralnego. Nasi aktorzy zaprezentowali historyjkę z życia Kubusia Puchatka. A jak Kubuś Puchatek to obowiązkowo „MAŁE CO NIECO …” , które przygotowali starsi koledzy.