Spotkanie autorskie z Martą Fox

26 października 2015 r. Marta, Patrycja i Tomek uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu ze znaną powieściopisarką p. Martą Fox autorką takich książek jak:  Karolina XL, Cafe plotka, Zołzunie i wielu innych.

W swojej twórczości porusza tematy bardzo bliskie młodzieży tj. miłość, przyjaźń, relacje rodzinne i rówieśnicze.

Podczas spotkania pani Marta szybko nawiązała dobry kontakt z młodzieżą. Z pasją i zaangażowaniem opowiadała o swojej pracy, zachęcając młodzież do pisania. Przeczytała fragment najnowszej powieści a po zakończeniu spotkania autorka cierpliwie odpowiadała na pytania, rozdawała autografy i wpisywała dedykacje do książek. A kto chciałby przeczytać książkę p. Marty Fox „Zołzunie” zapraszam do biblioteki szkolnej.